שדכנות - מקצוע שהוא שליחותכניסה למערכת

מה האי-מייל שלך?

לדוגמא: israel@gmail.co.il

מה הסיסמא שלך?

שכחת סיסמא?

תקנון האתרמזל טוב

לזוג המאושר
שתזכו לבנות בית
נאמן בישראל

אודותשדכנות- מקצוע שהוא שליחות

 

טכנולוגיה מתקדמת בשירות עולם השדכנות החרדי- שידוכים פלוס

 

תשכחי מכל מה שאת יודעת על שידוכים. בין אם את שדכנית בהווה ובין אם את רוצה להיכנס לתחום כדי ליצור הכנסה קבועה ורווחית מהצד, יש לנו משהו לספר לך.

מיזם שידוכים פלוס הינו סטארטאפ חברתי וטכנולוני חדשני שנועד להפוך את עבודת השדכנות לקלה, מהירה ואפקטיבית באמצעות "חכמת ההמונים".

תחשבו רגע על טכנולוגיות מתקדמות ששינו את חיינו, את הדרך בה אנו מתעדכנים על פקקי תנועה ויוצרים מסלולי דרך חלופיים (Waze) או על הדרך בה אנו מקבלים מידע זמין לגבי כל נושא שיכול לעלות על הדעת (google, Wikipedia) המשותף לכולם מעבר לכך שמדובר ביוזמות טכנולוגיות מדהימות הוא, התפיסה החברתית החדשה שכשכולם נותנים מידע, כולנו מרוויחים. זו חכמת ההמונים. שלפי מחקרים מתקדמים היא מפתח חשוב לקבלת החלטות נכונות. כולם נותנים, כולם מקבלים.

שידוכים פלוס הוקם מן השטח, מתוך עבודת השדכנות והינו מיזם ראשון מסוגו אותו פיתחה מיה, שדכנית ותיקה שזיהתה מצד אחד את הביקוש הרב מצד פנויים פנויות והוריהם הבאים מן המגזר הדתי חרדי, כאלה שאינם משתמשים באתרי הכרויות, אלא זקוקים לשדכן עם מאגר פוטנציאלים זמין ומעודכן, ומצד שני את הצורך של שדכניות מקצועיות בפלטפורמה שתנהל את המידע שלהן באופן מסודר ויותר מזה, תחשוף אותן למאגר גדול יותר של שידוכים פוטנציאלים שתגדיל את טווח הסיכויים למציאת התאמות ולסגירה מוצלחת של שידוכים.

 

אז מה זה שידוכים פלוס?

שדוכים פלוס הינו פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת ודיסקרטית המחברת בין מחפשי שידוכים לבין שדכניות. הפלטפורמה מאפשרת לפנויים ולפנויות להירשם לאתר מבלי ששמם, תמונתם ופרטיהם יחשפו ולקבל שירות ממאגר שדכניות גדול. המיזם נועד להגדיל את מרחב הפתרונות והאופציות עבור המשודכים עצמם ועבור השדכניות המקבלות לידיהן מאגר גדול של משודכים פוטנציאלים. השדכניות מעדכנות באופן רציף את הסטטוס של המשודכים איתן הן בקשר (יצא לפגישה, התחתן וכד') כך שהמאגר רלוונטי, חי ועדכני תמיד ומאפשר מתן שירות מהיר ומקצועי למבקשי ומבקשות השידוך. המאגר נותן גם אופציות לשידוכים מורכבים יותר: גרושים, גרושות, בעיות נפשיות, מחלות ומאפשר ליצור התאמות באופן מכובד ודיסקרטי.

 

במה הפלטפורמה שונה מכל אתרי ההכרויות הנפוצים?

דיסקרטיות היא שם המפתח. מדובר בטכנולוגיה שנתפרה במיוחד עבור המגזר החרדי והדתי שלא משתמש באתרי ההכרויות בהם נחשפים המועמדים והמועמדות פניהם ופרטיהם. המידע כולו נמצא בתוך מאגר סגור שרק לשדכניות יש גישה אליו. לשדכניות  בלבד יש גישה למאגר המידע והן מבצעות את ההתאמות, יוצרות קשר עם החתנים והכלות הפוטנציאליים אחרי בדיקת התאמה שלהן וממשיכות משם את עבודת השדכנות בגישור ובתיווך בין הצדדים עד לשבירת צלחת וגמר מוצלח בעז"ה.

 

לפרטים ולהרשמה ולכל שאלה נוספת:

טל : 036181005
מייל:
shiduchim.net@gmail.com

 

                                              www.shiduchimnet.com                                   

                    בהנהלת: מיה